Miodarki Premium Line do dużych pasiek

Oferujemy najwyższej jakości miodarki do pasiek towarowych – linię Premium Line, którymi posługują się zawodowi pszczelarze posiadający w swojej pasiece nawet kilkadziesiąt uli. Zaawansowana technologia urządzeń i najwyższa jakość podzespołów gwarantują niezawodność i wydajność miodarki do dużych pasiek przez długie lata.


Linia:
Znaleziono 25 wyników
Sortuj wg:

Miodarki dla profesjonalistów

Miodarki Premium Line wyróżniają się wysoką jakością – dzięki dużym rozmiarom umożliwiają odwirowanie miodu nawet z kilkudziesięciu plastrów jednocześnie. Wszystkie elementy stalowe miodarki dla zawodowych pszczelarzy Premium Line są wykonane z nierdzewnej, kwasoodpornej stali, która gwarantuje wytrzymałość maszyny. Gruba pokrywa z plexi 5 mm lub 8 mm nie może zostać otwarta w czasie pracy urządzenia – elektromagnes blokuje możliwość jej podniesienia, dbając o twoje bezpieczeństwo. Miodarki Premium Line mogą być obsługiwane ręczne lub elektrycznie – wspomagając żmudną pracę pszczelarza.

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością – każdy element narażony na kontakt z miodem posiada odpowiednie certyfikaty i atesty dopuszczające je do kontaktu z żywnością.

Miodarki Premium Line do dużych pasiek posiadają gwarancję 7 lat*.