Miodarki Optima Line do małych i średnich pasiek

Oferujemy wydajne miodarki do małych i średnich pasiek – linię Optima Line, którą docenią bartnicy posiadający kilka rodzin pszczelich w swoich pasiekach. Przystępna cena, dostosowanie do popularnych modeli ramek i niezawodność sprawią, że w krótkim czasie stanie się niezastąpiona w każdej mniejszej pasiece.


Linia:
Znaleziono 32 wyników
Sortuj wg:

Miodarki dające więcej możliwości

Miodarki Optima Line mogą pomieścić od dwóch do nawet kilku plastrów. Wszystkie miodarki do małej i średniej pasieki są wykonane z materiałów odpornych na korozję i w 100% bezpiecznych. Bęben jest wyprodukowany ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, a nogi ze stali malowanej proszkowo. Pokrywa z plexi 3 mm lub 5 mm, plastikowe zawiasy i nierdzewne zawory to tylko niektóre elementy, które wpływają na łatwość użytkowania i trwałość miodarki Optima Line. Urządzenie może być obsługiwane ręcznie bądź posiadać napęd elektryczny, poprawiając komfort pracy pszczelarza.

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością – każdy element narażony na kontakt z miodem posiada odpowiednie certyfikaty i atesty dopuszczające je do kontaktu z żywnością.

Miodarki Optima Line do małych i średnich pasiek posiadają gwarancję 3 lat*.