Miodarki Minima Line do małych pasiek

Oferujemy niezawodne miodarki do małych pasiek – linię Minima Line, którą docenią wszyscy bartnicy rozpoczynający swoją przygodę z pszczelarstwem. Dzięki prostej budowie i przystępnej cenie, jest to wręcz idealna miodarka do pasieki przydomowej, niezbędna w czasie każdego miodobrania.


Linia:
Znaleziono 28 wyników
Sortuj wg:

Tanie miodarki, które ułatwią Twoją pracę

Miodarki Minima Line charakteryzują się odmienną wielkością bębna – przez co pomieszczą od dwóch do nawet kilku plastrów jednocześnie. Są ponadto wykonane z nierdzewnej i kwasoodpornej stali, służąc z powodzeniem przez wiele lat. Mówiąc o ich budowie, warto wspomnieć o nogach ze stali pomalowanej proszkowo, plastikowym zaworze i zawiasach, oraz pokrywie z 3 mm plexi, przez którą będzie można obserwować bieżącą pracę urządzenia. Miodarka dla hobbysty z Minima Line może posiadać napęd ręczny bądź elektryczny, ułatwiając pracę każdego bartnika i dając mu możliwość formy pracy, jakiej oczekuje.

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością – każdy element narażony na kontakt z miodem posiada odpowiednie certyfikaty i atesty dopuszczające je do kontaktu z żywnością.

Miodarki Minima Line do małych pasiek posiadają gwarancję 2 lat.