Miodarki Classic Line do średnich pasiek

Oferujemy solidne i wytrzymałe miodarki do średnich pasiek – linię Classic Line, która jest dedykowana dla pszczelarzy amatorów, hobbystów oraz sprawdzi się w średniej wielkości pasiekach. Wysokiej jakości elementy wykończenia, możliwość dostosowania jej do posiadanego rodzaju ula i liczne atesty to zalety, które doceni każdy aspirujący bartnik.


Linia:
Znaleziono 64 wyników
Sortuj wg:

Miodarki Classic Line mieszczą w sobie od dwóch do kilkunastu plastrów. Wybrane urządzenia są uniwersalne, inne dedykowane do rozmiaru ramek różnorodnych uli. Miodarka do średniej pasieki musi być trwała i niezawodna, dlatego bęben i zawór ze stali nierdzewnej kwasowej zapewnią brak występowania korozji w miejscach mających styczność z produktami pszczelimi. Cała konstrukcja jest zawsze oparta na solidnych nogach ze stali malowanej proszkowo. Zawiasy wykonane z plastiku i pokrywa plexi o grubości 3 mm lub 5 mm zapewnią wygodne użytkowanie miodarki do średnich pasiek.

Miodarki dla amatorów Classic Line posiadają szczególne zabezpieczenie – w przypadku próby otwarcia pokrywy w czasie pracy urządzenia, zostaną natychmiastowo zatrzymane. Napęd elektryczny bądź ręczny to możliwość wyboru trybu pracy, który spełni oczekiwania każdego bartnika.

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością – każdy element narażony na kontakt z miodem posiada odpowiednie certyfikaty i atesty dopuszczające je do kontaktu z żywnością.

Miodarki Classic Line do średnich pasiek posiadają gwarancję 3 lat*.